27.06.2017
BLACK WIDOW
Start
Kadra
O klubie
Trofea
Kontakt
Strona STS
Szukaj
LIGA
Wyniki
Terminarz
Tabela
Statystyki
PUCHARY
IMP STS
MPPK STS
DPL
ZAWODY TOWARZYSKIE
Sparingi
Turnieje
HISTORIA
SEZON 03
SEZON 04
SEZON 05
SEZON 06
SEZON 07
SEZON 08
SEZON 09
SEZON 10
SEZON 11
SEZON 12
TOP 5
ZawodnikMŚB
Ricky142,400
Zaba122,321
MaciasBDG142,082
bReNaS131,772
Spiker101,762
PUNKTY
ZawodnikMPkt
Ricky14144
MaciasBDG14115
Zaba12106
bReNaS1391
Machu1279
BONUSY
ZawodnikMB
Zaba1217
Spiker1013
MaciasBDG1412
Ricky1412
Machu1211
Remis na inaugurację sezonu!
Liga

Spotkania pomiędzy Falubazem Zielona Góra a Black Widow, zawsze wywołują emocję i nie inaczej było tym razem. Oba zespoły stawiają sobie ambitne cele i czwartkowe spotkanie to potwierdziło. Początek meczu to seria naprzemiennych ciosów, ale po kilku biegach do głosu doszli gospodarze, którzy uzyskali już 8 punktów przewagi (po 9 rozegranych wyścigach). Końcówka meczu była jednak lepiej wykonana przez podopiecznych MaciasaBDG i BW wywiozło 1 punkt z bardzo gorącego terenu.

PROGRAM ZAWODÓW


Grabarz jako ostatni przedłuża kontrakt z BW!
Informacje

Grabarz jest ostatnim zawodnikiem, który z obecnej kadry zdecydował się przedłużyć kontrakt na s’13. Będzie to dla niego już trzeci sezon w barwach Black Widow. Do tej pory pełnił funkcję rezerwowego i prawdopodobnie również w tym sezonie będzie miał podobne zadania. W mijającym sezonie Grabarz wystąpił w 7 meczach i osiągnął średnią biegową 0,955.
Jednocześnie z klubem żegnają się Bobek, Walenda oraz Ptrleszno, życzymy im powodzenia w nowych klubach. W najbliższym czasie zarząd klubu przedstawi nowych zawodników na s’13.

Atens powraca do Black Widow! Kadra zespołu na s’13 prawdopodobnie zamknięta!
Informacje

Atens do BW wraca po sezonowej przerwie związanej z występami CD. Nie był to dla niego udany okres. Wystąpił tylko w 5 meczach osiągając w nich średnią na poziomie 1,333. Po słabym sezonie będzie musiał mocno popracować nad formą i tylko od tego zależy czy uda mu się wskoczyć do podstawowego składu BW.

Rozmowa ze Spiker'em
Wywiad

- Podobnie jak Zaba zmieniasz OR na BW. Poprzedni sezon nie był do końca dla ciebie udany, ale zawodnik tej klasy na pewno miał sporo ofert. Co zdecydowało ,że wybrałeś Black Widow?
- "Nie tylko ostatni sezon był przeciętny, co jeszcze poprzedni. Trochę mnie to dziwi, że mimo to wciąż nie narzekam na brak ofert. Nie wiem skąd to się bierze. Może stąd, że staram się ze wszystkimi żyć w zgodzie? Jeśli chodzi o pytanie to generalnie wybierałem klub spośród dwóch zespołów. Najbardziej dominującym czynnikiem, który spowdował, że wybrałem BW było to, że drużyna jeździ w ekstralidze. Mimo tych 10 sezonów (?) w tej grze to gdzieś tam jeszcze mam na tyle ambicji, żeby jeździć teoretycznie z najlepszymi. Następnie to to, że znam się z chłopakami z serwerów. Według mnie dobrze się dogadujemy, a fakt, że drużyna ma zamiar jak zwykle walczyć o najwyższe lokaty dodatkowo punktuje. Druga drużyna niestety jak można się domyślić, nie spełniała pierwszego czynnika."

Spiker wzmacnia BW!
Informacje

Spiker jest już drugim zawodnikiem, który z OR przenosi się do Black Widow. Bydgoszczanin startuje w lidze sts od sezonu 02. Jest to bardzo doświadczony ligowiec i zazwyczaj bywa bardzo mocnym punktem swojego zespołu. W poprzednim sezonie nie pokazał całego swojego potencjału, w 12 meczach osiągnął średnią 1,586. Trener BW MaciasBDG liczy, że Spiker nawiąże do najlepszych swoich sezonów i po zmianie klimatu będzie bardzo mocnym punktem zespołu.

"Zdaję sobie sprawę, że ściągnięto mnie po to, abym zdobywał konkretne punkty..."
Wywiad

- Po pięciu sezonach zmieniasz Oszukanych Rencistów na Black Widow. Po tak dobrym sezonie chyba miałeś dużo ofert, dlaczego akurat BW?
- "W OR spędziłem bardzo fajny okres, uznałem jednak, że przyszedł czas na zmianę otoczenia. Faktycznie miałem dość udany sezon, dzięki czemu pojawiło się kilka ofert, jednak kiedy padła propozycja ze strony Wdów, nie wahałem się ani chwili. Co zadecydowało? Przede wszystkim fakt, że w BW są osoby, które nadają na tych samych falach co ja, a to jest moim zdaniem najistotniejsze. Poza tym Black Widow to świetnie zorganizowany klub, a zawsze lepiej jeździć w drużynach, w których nie występuje obawa, że każdy kolejny mecz ligowy może zakończyć się walkowerem z powodu braku składu. "

Zaba pierwszym wzmocnieniem Black Widow!
Informacje

Mówiło się o tym od początku okresu transferowego. Jednak już dziś oficjalnie można powiedzieć, że najbardziej spektakularny transfer w tym okienku stał się faktem. Zaba przenosi się do Black Widow po 4 sezonach jazdy w barwach Oszukanych Rencistów. Poprzedni sezon był niezwykle udany dla nowego zawodnika wdów. Wystąpił on w 13 meczach OR, osiągając najwyższą średnią w ekstralidze 2,406.
Jest to niewątpliwie transferowy hit tego sezonu. Po rozstaniu się z Bobkiem wydawało się, że BW może nie być już tak mocne. Nowy trener MaciasBDG szybko jednak załatał tą dziurę i sprowadził do klubu jeszcze lepszego zawodnika o zdecydowanie większym doświadczeniu ligowym od Bobka.
Już wkrótce wywiad z nowym zawodnikiem !

"Od samego początku w klubie panowała dobra atmosfera" - Brenas piąty sezon wdową!
Wywiad

Tak! Brenas zostaje na kolejny już sezon w Black Widow, piąty w barwach wdów! Te informacje potwierdził już nowy trener MaciasBDG. Dla Brenasa poprzedni sezon był mało udany, szczególnie w lidze oficjalnej. W 11 meczach osiągnął średnią biegową 1,186. W sezonie ’13 będzie musiał udowodnić, że stać go na zdecydowanie więcej, a słabe wyniki z poprzedniego sezonu były tylko wypadkiem przy pracy.

- Trenerem zespołu został twój znajomy Macias, chyba niezbyt długo zastanawiałeś się nad przedłużeniem kontraktu z Black Widow?
- „Cieszy mnie fakt, że Macias będzie trenerem Wdów w nadchodzącym sezonie.Ma już doświadczenie w prowadzeniu drużyny. Szczerze to zastanawiałem się nad odejściem, gdyż może właśnie inny klimat zmieniłby moje wyniki na lepsze.Jednak ciężko jest opuścić tak zgrana ekipę jak Black Widow.”

Maczo w BW na kolejny sezon!
Informacje

Maczo jest kolejnym zawodnikiem z obecnej kadry, który zdecydował się pozostać w BW na kolejny sezon. Poprzedni sezon był dla zawodnika rodem z Leszna niezwykle udany. Wziął udział we wszystkich meczach Black Widow osiągając ostatecznie średnią biegową na poziomie 1,987. Maczo do BW dołączył przed poprzednim sezonem. Bardzo szybko wkomponował się w zespół i z miejsca stał się jednym z liderów wdów. Wszyscy w klubie liczą, że przyszły sezon będzie w wykonaniu popularnego "Muczaczo" równie dobry jak '12'.

„Wydaje mi się ,że dopóki będę grał w kreski to musi być Black Widow.” – wywiad z zawodnikiem Black Widow Machem.
Wywiad

- Machu ciężko było sobie wyobrazić twoje odejście z BW, oczywiście zostajesz na kolejny sezon. Były jakieś negocjacje z innymi klubami ?
- „W zasadzie od kilku sezonów nie dostawałem żadnych ofert. Każdy wiedział ,że trenuje Black Widow i nawet nie oferował mi zmiany klubu. Teraz gdy były wątpliwości na temat startu w sezonie 13 BW było kilka ciekawych zapytań. Na szczęście Macias widział mnie nadal w BW i nie musiałem się w ogóle zastanawiać nad odejściem. Zresztą ciężko mi sobie wyobrazić już jazdę w innym klubie. Przyzwyczaiłem się do tego miejsca, do tych ludzi. Wydaje mi się, że dopóki będę grał w kreski to musi być Black Widow.”

Machu zostaje w Black Widow!
Informacje

To będzie już szósty sezon Macha w BW. Poprzedni sezon dla byłego trenera wdów był jednym z najlepszych w karierze. Przez długi czas prowadził w statystykach ekstraligi ostatecznie osiągając średnią biegową 2,066. Machu jest już 3 zawodnikiem po Maciasie i Ricky’m, który zdecydował się przedłużyć kontrakt z BW. Już niedługo wywiad z wieloletnim zawodnikiem Black Widow!

LIDER BW

Ricky
ŚB: 2,400
TABELA EKSTRALIGI
Lp.TeamMP+/-
1TSCR1228
2SZS126
3DB122
4BW110
5FZG110
6DFB10-2
7KA10-28
8OR1-1-6
Facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło